ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ 5-0

Μια ήττα ακόμη γνώρισε η ομάδα μας η οποία ηττήθηκε στο γήπεδο του Καλαμακίου από την ομάδα της Νέας Σμύρνης με 5-0.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 10′ με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Βολικάκη ενώ ο Μαστρογιάννης στο 15′ έγραψε το 2-0.
Και πάλι ο Βολικάκης με πέναλτι έκανε το 3-0 στο 23′, σκορ με το οποίο έκλεισε και το πρώτο ημίχρονο.
Με την έναρξη της επανάληψης και συγκεκριμένα στο 48′ ο Γκόγκο ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 4-0 για να διαμορφώσει το τελικό αποτέλεσμα στο 58′ ο Στρατής
.
Σκόρερ: 10′ (πεν), 23′ (πεν) Βολικάκης, 15′ Μαστρογιάννης, 48′ Γκόγκο, 58′ Στρατής.
Διαιτητές: Ζούτης / Μαχαίρας – Μαυρόπουλος
Νέα Σμύρνη (Γεωργαντίδης): Χρυσανθακόπουλος (56′ Σφυρίδης), Θεοφιλόπουλος, Σακάτης (59′ Λακιώτης), Τσομίδης, Βολικάκης, Χριστοφοράκης, Γκόγκο, Κορογονάς, Μαστρογιάννης (69′ Μπαλατσός), Πολυμερόπουλος, Στρατής.
Παγκράτι (Σπηλιόπουλος): Σίλβερς, Σταματίου, Καλιάγρας, Καστάνης, Λεκα, Κωνσταντάρας, Μπέκος, Τάταρης, Παπαθανασίου, Παπαδόπουλος (46′ Κοτσώρης), Φαρμάκης.