Αρχική Ποδόσφαιρο Πρόγραμμα

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2017-2018 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Σκορ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή01/10/1710:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-2
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο07/10/1716:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.7-1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή15/10/1716:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΙΣΣΑ Α.1-0
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο21/10/1716:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή05/11/1709:30ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.0-1
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο11/11/1715:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.2-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΡΟΥΦ Σάββατο18/11/1715:00ΣΑΡΡΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.0-0
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο25/11/1715:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.1-0
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΠΕΥΚΗΣ Κυριακή03/12/1715:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.3-4
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο09/12/1715:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-1
ΠΟΨ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο16/12/1715:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.3-0
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή07/01/1811:00ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.4-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο13/01/1815:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.1-0
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο20/01/1815:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.4-0
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή28/01/1811:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.1-3
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή04/02/1815:00ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο10/02/1815:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.5-1
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο24/02/1815:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.6-0
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή04/03/1811:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.1-2
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο10/03/1815:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΙΣΣΑ Α.1-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΡΟΥΦ Κυριακή18/03/1815:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.3-0
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΜΑΡΟΥΣΙΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο31/03/1816:30ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-2
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΠΕΥΚΗΣ Σάββατο14/04/1816:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.3-4
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΟΨΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο21/04/1816:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή29/04/1810:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-0
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή06/05/1810:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΑΡΔΑΣ Β.5-0

Αυτόματα συγχρονισμένο με την Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αθηνών

Α.Ο. ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ


ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ