Γ’ ΕΠΣΑ: Αιγάλεω Β’ – Παγκράτι 1-5

Συνεχίζει τις υψηλές πτήσεις το τμήμα Ποδοσφαίρου του συλλόγου μας, το οποίο επικράτησε της Β’ ομάδας του Αιγάλεω με 1-5, εκτός έδρας.

Το σκορ άνοιξε ο Κοντογιάννης στο 11′, ενω τα τέρματα για την ομάδα μας διπλασίασε ο Καλογρίδης στο 32′ μετά από εύστοχη εκτέλεση πέναλτι, ενώ 3′ αργότερα ο Ντότσικας έκανε το 3-0 που ήταν και το σκορ ημιχρόνου.
Στο 51′ ο Καλογρίδης πέτυχε το δεύτερο προσωπικό του γκολ, με το Αιγάλεω να μειώνει σε 1-4 λίγα λεπτά αργότερα.
Το τελικό 1-5 πέτυχε ο Σακαλής στο 70′.

ΑΙΓΑΛΕΩ Β’ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ 1-5 (0-3)
Σκόρερ: 56′ Κολιοκώτσης / 11′ Κοντογιάννης, 32′(πεν.) & 51′ Καλογρίδης, 35′ Ντότσικας, 70′ Σακαλής
ΠΑΓΚΡΑΤΙ: Κελαϊδίτης, Καρτσαγκούλης (68′ Σακαλής), Κοντογιάννης, Μηνόπουλος, Ντότσικας, Κοντογιάννης (68′ Συμβουλίδης), Παγανέλης (79′ Μερετσόλιας), Νάνος (79′ Λεμπιδάκης), Ξενόπουλος (55′ Αποστόλου), Καλογρίδης, Ξηροκωστας